Skip links

Styrelsen

Styrelsen för Marknadsföreningen i Eskilstuna

Ulrica Sjöberg - ordförande

Ulrica Sjöberg - ordförande

Sundbyholms gästhamn

Sundbyholm
635 08 Eskilstuna
Tel: 070-229 10 60
ulrica@sundbyholmsgasthamn.se

Maria Alias

Maria Alias

ETU AB

Kriebsensgatan 1
633 20 Eskilstuna
Tel: 073-551 82 26
maria.alias@etu.se

Felix Andersson

Felix Andersson

Munktell Science Park

Portgatan 3
633 42 Eskilstuna
Tel: 073-303 39 21
felix.andersson@munktellsciencepark.se

Anders Boberg

Anders Boberg

Eskilstuna-Kuriren AB

Rademachergatan 16
632 20 Eskilstuna
Tel: 016-15 62 15/070-887 64 07
anders.boberg@ekuriren.se

Johan Bokström

Johan Bokström

Bokström Foto

Ruddammsgatan 16
633 40 Eskilstuna
Tel: 070-720 10 73
info@fotografjohan.se

Lotta Collander

Lotta Collander

aStory Kommunikationsbyrå

Kyrkogatan 7B
632 20 Eskilstuna
Tel: 070-446 50 05
lotta@astory.se

Anneli Ekstrand

Anneli Ekstrand

Eskilstuna Strängnäs Energi & Miljö AB

Kungsgatan 86
631 86 Eskilstuna
Tel: 073-317 41 42
anneli.ekstrand016@gmail.com

Emma Göransson

Emma Göransson

Idélab, Mälardalens högskola

Smedjegatan 37
632 20 Eskilstuna
Tel: 016-15 51 35
emma.goransson@mdh.se

Håkan Ringkvist

Håkan Ringkvist

Max500 AB

Kyrkogatan 13
632 19 Eskilstuna
Tel: 070-606 67 67
hakan@ringkvist.eu

Helena von Porat

Helena von Porat

Clarion Collection Hotel Bolinder Munktell

Munktellstorget
633 43 Eskilstuna
Tel: 016-16 78 01/076-346 40 08
helena.von.porat@choice.se

X
X