Skip links

Styrelsen

Styrelsen för Marknadsföreningen i Eskilstuna

Johan Bokström - Ordförande

Johan Bokström - Ordförande

Bokström Foto

Ruddammsgatan 16
633 40 Eskilstuna
Tel: 070-720 10 73
info@fotografjohan.se

Anders Boberg

Anders Boberg

Eskilstuna-Kuriren AB

Rademachergatan 16
632 20 Eskilstuna
Tel: 016-15 62 15/070-887 64 07
anders.boberg@ekuriren.se

Lotta Collander

Lotta Collander

aStory Kommunikationsbyrå

Kyrkogatan 7B
632 20 Eskilstuna
Tel: 070-446 50 05
lotta@astory.se

Beatrix Rosendahl

Beatrix Rosendahl

Plaza Hotel Eskilstuna

Drottninggatan 9
632 20 Eskilstuna
Tel: 070-330 36 86
beatrix.rosendal@plazahotel.nu 

Maria Alias

Maria Alias

Bilia Toyota

Mått Johanssons väg 46
633 46 Eskilstuna
Tel: 073-551 82 26
maria.alias@bilia.se

Felix Andersson

Felix Andersson

Projektledare EN20 & Näringslivsavdelningen

Portgatan 3
633 42 Eskilstuna
Tel: 076-209 52 41
felix@eskilstunanaringsliv.se

Anneli Ekstrand

Anneli Ekstrand

Eskilstuna Strängnäs Energi & Miljö AB

Kungsgatan 86
631 86 Eskilstuna
Tel: 073-317 41 42
anneli.ekstrand016@gmail.com

Emma Göransson

Emma Göransson

Create Business Incubator

Portgatan 3
633 42 Eskilstuna
Tel: 070-894 69 92
emma@create.se

Håkan Ringkvist

Håkan Ringkvist

Max500 AB

Kyrkogatan 13
632 19 Eskilstuna
Tel: 070-606 67 67
hakan@ringkvist.eu

Eva Borgström

Eva Borgström

Administratör Marknadsföreningen

Portgatan 3
633 42 Eskilstuna
Tel: 016-13 31 45
info@mie.se

X
X